Boontje jubileum-event middag

20 jaar Boontje | De winst van verbinding

Jubileum  |  2 juni 2022  |  Amsterdam

Op donderdag 2 juni aanstaande hebben wij een interessant programma voor u samengesteld. Uiteraard, zoals u van Boontje gewend bent, met topsprekers binnen hun vakgebied, waaronder keynote spreker Lammert Kamphuis.

Waarom?

1 december 2021 bestonden wij precies 20 jaar en dat bijzondere moment laten we niet ongemerkt voorbij gaan.

Begonnen als kleine nichespeler in de arbeidsrechtelijke advocatuur, doorontwikkeld tot een kantoor met superspecialisten, een eigen ‘Arbeidsrechtformule’ en nu ook mediators. Advocaten én mediators, ogenschijnlijk tegenstrijdig maar onlosmakelijk verbonden. Boontje heeft een nieuwe koers gekozen, met oog en aandacht voor de wérkelijke winst.

Sprekers

Het centrale thema tijdens het event is verbinding. We hebben diverse specialisten voor jullie geselecteerd die ieder vanuit hun eigen professie ingaan op het thema.

     
Lammert Kamphuis                                              Ariette Brouwer
Filosoof, bestsellerauteur en spreker           Managing director Simavi

“Filosofie voor een weergaloos leven;         “Verbinding brengt verandering”

de kracht van verbinding”

     
Paul Boontje                                                             Björn Schouten
Advocaat en mediator                                   Advocaat en wetenschapper

“Van vechtjas naar conflictbegeleider”        “Geen verbinding, maar wel ontbinding?”

Programma

13.30 uur – 14.00 uur Ontvangst
14.00 uur – 14.05 uur Welkom door Pauline Sick
14.05 uur – 14.15 uur Ariette Brouwer
14.15 uur – 14.45 uur Paul Boontje
14.45 uur – 15.15 uur Björn Schouten
15.15 uur – 15.45 uur Pauze / borrel
15.45 uur – 16.45 uur Lammert Kamphuis
16.45 uur – 17.00 uur Afsluiting inclusief muziek
17.00 uur – 17.30 uur Borrel

 

Viert u met ons mee?

We begroeten u graag op donderdag 2 juni aanstaande. U kunt zich aanmelden via het formulier onderaan deze pagina.

Praktisch

Het event duurt van 14.00 uur tot 17.30 uur en vindt plaats in de Rode Hoed in hartje Amsterdam.

Boontje jubileum-event

Meld u onderstaand aan voor het jubileum-event van Boontje! Het event duurt van 14.00 uur tot 17.30 uur en vindt plaats in de Rode Hoed in hartje Amsterdam.